top of page
carving%20closeup%20no_edited.png

Hakkımızda

Mutfak

 

GÜVEN,

KALİTE,

HIZ,

RİSUS MUTFAK.

HAKKIMIZDA

Risus Mutfak 2016 yılında kuruldu. 30 yılı aşkın inşaat sektörünün her alanında tecrübeye sahip ekibiyle, Adana Marangozlar Sitesinde üretime devam etmektedir. 

Kurulduğu günden bu yana varlığını "uygun maliyet, kaliteli iş" stratejisini, "yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar" vizyonuyla sürdürmüştür. Satış stratejisi her zaman "müşteri memnuniyeti" anlayışı üstüne olmuştur.

Klasik çizgilerden, modern modelleriyle ve kişiye özel tasarımlarıyla sonu olmayan bir ürün yelpazesi ile özgürlük sağlayan Risus Mutfak, sektöründeki küresel gelişmeleri yakından takip etmiş ve uyum sağlamış, bu doğrultuda Mutfak, Kapı ve Banyo üretimi yapmaktadır.

Modüler mutfak mobilyasında 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bir çok perakende ve toplu işe imza atmıştır. 2020'nin bitmesi ile 4 yılda toplam 12 blok toplu iş mobilyası ve 150'yi aşkın perakende olmak üzere, 450'den mutfak tasarımı, üretimi ve montajını gerçekleştirmiştir.

"Önce güven" anlayışıyla çıktığı yolda yaratıcı tasarımları ve verimli mutfak çözümleriyle Risus Mutfak, tercihiniz olmaktan her zaman gurur duyar.

bottom of page