top of page

RAME.

 RM-01

 

 

Adını İtalyanca "bakır"dan alan Rame, koyu meşe yüzeyleri ve bakır entegre kulplarının, beyaz ipek mat Highgloss kapakların uyumu ile mutfağınıza şıklık katar.

Çok bölmeli açık rafları ile yer yer mutfağınıza ince dokunuşlar yaparak estetik sağlamasının yanı sıra, dekoratif depolama alanları sunmaktadır. 

Tamamen entegre kulplara sahip olan Rame, kullanıcısına kapak açma/kapama işlemlerinde yüksek ergonomi sağlar.

 

Bakır kulpları 1.sınıf aliminyum olup, sonrasında fırınlama tekniği ile boyanır. Koruma işlemi uygulamasından sonra montaja hazır hale gelir.

bakırın estetiği

rame mutfak
222.jpg

Sahip olduğu koyu meşe yüzeylerin, tezgah arasındaki birbirini tamamlayan desenleri ile egzotik bir hava sunarken, aynı zamanda mutfaktaki tasarım bütünlüğünü güçlendirir.

Beyaz Quartz tezgah yüzeyi ve beyaz ipek mat Highgloss kapakları ile uyum içinde hareket ederken, bir yandan da mutfağınız size steril bir his sunar.

Çok çekmece ile verimli depolama alanları sunarken, aynı zamanda da kullanışlı ve doğal, 1.sınıf ağaçtan yapılan hareketli çekmece içi bölmeleri ile mutfağınızda yüksek verim sağlarken, diğer yandan da doğal ahşabın sakinlik veren hissiyatını yaşatır.

cekmece2.jpg
kulp2.jpg

YÜZEY SEÇENEKLERİ

KULP SEÇENEKLERİ

bottom of page